O nas

Magdalena Matyasik- Feluś – radca prawny

Od 2006 roku prowadzę własną praktykę w kancelarii radcy prawnego – obecnie pod firmą Kancelaria Bona Artis. Posiadam prawie 20 – letnią praktykę w zawodzie radcy prawnego i prowadzeniu sporów na wokandach sądowych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów w zakresie regulacji stanów spadkowych w tym roszczeń o zachowek, zdecydowaliśmy o stworzeniu przystępnego dla czytelnika bloga o prawie spadkowym.

Działając jako Zespół posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw o zachowek, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku oraz wydziedziczenie. Jako radca prawny w swojej pracy odnalazłam misję, dzięki której mogę pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów związanych z prawem spadkowym. W kancelarii często spotykam osoby, które zostały dotknięte tragicznymi wydarzeniami losowymi.

Cechuje mnie empatia, a także pracowitość. Są to cechy doceniane przez moim Klientów oraz współpracowników. Kancelaria, którą prowadzę prężnie się rozwija dzięki temu, iż moja praca cieszy się uznaniem wielu zadowolonych Klientów. Swoją aktywność zawodową skupiam również na takich dziedzinach prawa jak: prawo spadkowe, prawo cywilne, prawo handlowe oraz prawo upadłościowe.

Prywatnie jestem mamą, aktywną kobietą która uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu oraz pasjonatką literatury historycznej.


Gabriela Kamińska – adwokat

Jestem adwokatem w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Swoje obowiązki zawodowe wykonuje z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Wybór zawodu prawnika jest skutkiem mojej otwartości, a także chęcią współpracy z ludźmi.

Z pełnym zaangażowaniem uczestniczę w prowadzeniu licznych postępowań prowadzonych w Kancelarii Bona Artis w zakresie prawa spadkowego, prawa cywilnego oraz prawa upadłościowego. Moja praca doceniana jest przez Klientów Kancelarii.

Dzięki doświadczeniu jakie posiadam wykonywanie codziennych obowiązków prawnika sprawia mi wielką przyjemność.

Prywatnie jestem kobietą niezależną, uwielbiam modę oraz dobry kryminał. Bardzo bliska jest dla mnie pomoc chorym dzieciom.


Krzysztof Wall – aplikant

Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie realizuję III rok aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem współpracując z renomowanymi krakowskimi kancelariami.

Specjalizuję się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań; przedmiotem mojej dotychczasowej praktyki było również prawo autorskie, a w zakresie postępowań sądowych, także prawo budowlane oraz karne.

W zawodzie prawnika cenię przede wszystkim ciągłą potrzebę rozwoju, narzucaną przez kolejne wyzwania. Aktywne uczestnictwo w procesie sądowym (w reprezentacja Klientów podczas rozprawy) to powinność, którą wykonuję z wielką przyjemnością.

Prywatnie jestem miłośnikiem Teatru Starego w Krakowie oraz historii kina.


Szymon Jańczuk – aplikant

Jestem absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie odbywam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

W kancelarii Bona Artis zajmuję się prawem cywilnym, prawem ubezpieczeń społecznych oraz prawem upadłościowym, w szczególności w zakresie upadłości konsumenckiej. Sporządzam pisma procesowe oraz opinie dla Klientów Kancelarii. Do pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem i ciągłą chęcią rozwijania swoich umiejętności i wiedzy.

W wolnym czasie oglądam filmy oraz seriale. Interesuję się także rozgrywkami sportowymi, w szczególności siatkówką i tenisem.


Dominik Gurdek – asystent prawny

Jestem studentem III roku prawa stacjonarnie na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Od początku swojej drogi w dziedzinie prawa kładę nacisk na rozwój praktycznych umiejętności potrzebnych do samodzielnego praktykowania przyszłego zawodu. Pracę jest dla mnie jednocześnie pasją, dlatego wykonuję ją z pełnym zaangażowaniem i stale wysoką motywacją.

Działając w ramach Kancelarii zajmuję się przede wszystkim zagadnieniami z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i budowlanego. Przygotowuję projekty pism procesowych w postępowaniu sądowym oraz biorę udział w formułowaniu opinii prawnych. Styczność z codzienną praktyką obrotu prawnego jest dla mnie czynnikiem równie istotnym, co zdobywanie wiedzy na ścieżce akademickiej.

Prywatnie uprawiam dużo sportu, prowadzę zdrowy styl życia. Lubię męską modę oraz literaturę z zakresu psychologii oraz historii i filozofii.


Call Now Button